Witamy na nowej stronie www.apteki-centrum.pl
Środa, 20 Marzec 2019 r.
Logo Apteki Centrum
  • Slider
  • Slider
  • Slider

Witamy Państwa w dziale aktualności.

 

Będziemy informować Państwa o aktualnych wydarzeniach związanych z firmą APTEKI CENTRUM Sp. J. A. Budziak, B. Ficek.

 

Mamy nadzieję, że będziecie Państwo do nas zaglądać.

Rozmiar tekstu A A A
apteki-centrum.pl / aktualności

Wesołych Świąt Bożego Narodzenia

Jest taki jeden wieczór w roku, kiedy milkną spory. W ten szczególny czas Świąt Bożego Narodzenia, niech w Państwa domu zagości dużo szczęścia i miłości. Oby przy wigilijnym stole nie zabrakło nikomu ciepła rodzinnej atmosfery. Niech refleksja nad cudem, jaki wydarzył się przed dwoma tysiącami lat przyniesie Państwu radość i nadzieję.

Oby każdy dzień Nowego 2019 Roku przepełniony był uśmiechem.

Życzymy wielu prezentów pod choinką, wiele radości i wrażliwości. Życzymy by spełniło się w Państwa życiu całe dobro Świąt, by ta dobroć spotkała Państwa i bliskich, a Nowy 2019 Rok przyniósł wiele, wiele dobrych dni.

                     Wesołych Świąt życzą

Właściciele i Pracownicy Aptek Centrum Sp. J.

Znalezione obrazy dla zapytania boże narodzenie

 

Jesli szukasz zatrudnienia, i chcesz pracować w prężnie rozwijającej się firmie, skontaktuj się z nami. Wyślij swoje CV oraz list motywacyjny i przekonaj się, czy to nie Ciebie potrzebujemy. Napisz do nas na adres... czytaj więcej »
Poszukujemy lokali pod przyszłą działalność handlową, na terenie całej Polski, znajdujących się na parterze, o powierzchni ok. 120m2. Jeśli dysponujesz lokalem o wymaganych przez nas parametrach i chcesz go nam wynająć, skontaktuj się z nami... czytaj więcej »