Witamy na nowej stronie www.apteki-centrum.pl
Niedziela, 03 Marzec 2024 r.
Logo Apteki Centrum
  • Slider
  • Slider
  • Slider

Witamy Państwa w dziale aktualności.

 

Będziemy informować Państwa o aktualnych wydarzeniach związanych z firmą APTEKI CENTRUM Sp. J. A. Budziak, B. Ficek.

 

Mamy nadzieję, że będziecie Państwo do nas zaglądać.

Rozmiar tekstu A A A
apteki-centrum.pl / aktualności

Powitanie

 

Witamy na internetowej stronie  „APTEKI CENTRUM”.  

Oferujemy Państwu szeroki asortyment leków gotowych, suplementów diety, leków homeopatycznych, kosmetyków oraz środków opatrunkowych. Wykonujemy leki recepturowe.

Jesteśmy prężnie rozwijającą się w Polsce Grupą Aptek.  „APTEKI CENTRUM” znajdziecie Państwo w Elblągu, Olsztynie, Bydgoszczy i Warszawie, gdzie do Państwa dyspozycji pozostaje grupa wysoko wykwalifikowanych aptekarzy.     

Nasze hasło przewodnie to „Pacjenci uczą nas jak im pomagać”. 

To dla Państwa staramy się utrzymywać niskie ceny współpracując z najlepszymi dostawcami w Polsce, to w naszych aptekach spotkacie się z Opieką Farmaceutyczną. Wdrażamy różnego typu programy marketingowe. Posiadamy również atrakcyjną ofertę dla Seniorów. Każdy Pacjent po 60-tym roku życia może otrzymać specjalną kartę upoważniającą do dofinansowania do swoich zakupów w aptece na W naszej ofercie znajdziecie też Państwo wiele innych narzędzi, o które prosimy zapytać farmaceutę podczas wizyty w naszej aptece.

„APTEKI CENTRUM” rozumiejąc trudności z jakimi spotykają się nasi pacjenci każdego dnia z dylematem czy kupić lek czy żywność w swojej ofercie przygotowały dla Państwa specjalną propozycję Godzin Cen Hurtowych. Zachęcamy do skorzystanie z tej promocji od poniedziałku do piątku (promocja nie dotyczy leków refundowanych) w Elblągu w godzinach od 9.00 do 11.00, w Olsztynie i Bydgoszczy od 10.00 do 12.00, a w Warszawie od 9.00 do 12.00.

„APTEKI CENTRUM” to apteki dobrze zaopatrzone, posiadające wysoce wykwalifikowanych farmaceutów, o wysokich standardach obsługi z niskimi cenami leków.

Bardzo serdecznie zapraszamy do naszych aptek.

Zespół „APTEKI CENTRUM”.  

 

Jesli szukasz zatrudnienia, i chcesz pracować w prężnie rozwijającej się firmie, skontaktuj się z nami. Wyślij swoje CV oraz list motywacyjny i przekonaj się, czy to nie Ciebie potrzebujemy. Napisz do nas na adres... czytaj więcej »
Poszukujemy lokali pod przyszłą działalność handlową, na terenie całej Polski, znajdujących się na parterze, o powierzchni ok. 120m2. Jeśli dysponujesz lokalem o wymaganych przez nas parametrach i chcesz go nam wynająć, skontaktuj się z nami... czytaj więcej »